کتاب و مجلات ۶ شهریور ۱۳۹۸

در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران

دومین کتاب پیشکسوت شرکت سهامی فرش ایران منتشر شد

در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران کتاب «مدیریت تولید در هنر- صنعت فرش دستباف» تالیف استاد رضا الله داد پیشکسوت شرکت سهامی فرش ایران رونمایی شد.

در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران کتاب «مدیریت تولید در هنر- صنعت فرش دستباف» تالیف استاد رضا الله داد پیشکسوت شرکت سهامی فرش ایران رونمایی شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران، در آیین رونمایی این کتاب در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران، چند تن از روسای پیشین مرکز ملی فرش ایران (فیض الله عرب سرخی، مرتضی فرجی، فیصل مرداسی و حمید کارگر)، مدیرعامل پیشین شرکت سهامی فرش ایران (محمدرضا عابد)، رییس اتحادیه صادرکنندگان فرش ایران(احمد کریمی) و جمعی از صاحب نظران و فعالان فرش ایران حضور داشتند.
رضا الله داد به عنوان فردی که از پیشکسوتان شرکت سهامی فرش ایران بوده و افزون بر مدیریت در شرکت سهامی فرش ایران و همکاری مستمر با مرکز ملی فرش ایران، سابقه تدریس در دانشگاه را نیز داراست، در این کتاب کوشیده است فرایند سنتی تولید فرش را در نوشتاری سامان مند تدوین کند و الگویی عملیات فراروی دانشجویان و علاقه مندان قرار دهد.
در تدوین این کتاب ابوالقاسم وحیدی فردوسی و سیده عذرا یوسفی نیز با الله داد همکاری داشته اند و حمید کارگر به عنوان رئیس انجمن علمی فرش ایران مقدمه ای بر آن نوشته است.
کتاب «مدیریت تولید در هنر- صنعت فرش دستباف» در ١٤٤ صفحه در هزار نسخه و با بهای ۴۵ هزار تومان عرضه شده است و انجمن علمی فرش ایران به عنوان مرکز پخش کتاب معرفی شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *