عکاسی از فرش عکاسی از خود طبیعت است

انعکاس فرش

عکس‌های پیش‌رو برخی از آثار خانم «میش امینوف» (MISH AMINOFF) عکاس انگلیسی است؛ او می‌گوید: وقتی در شهر قدم می‌زنم گاه متوجه عنصری می‌شوم که ناخواسته علاقه من را برانگیخته است، در این لحظه احساسی دارم که مرکب از آزادی، تمرکز، انگیزه و هماهنگی است. در این هنگام یک راهکار وجود دارد؛ بی‌آنکه به نتیجه‌اش فکر کنم که خوب می‌شود یا نه، از آن عنصر عکاسی می‌کنم.
۲۸ مرداد ۱۳۹۹/توسط carpadmin
حراج فرش دستباف

حراج فرش‌های دستباف کهنه

رویداد دوشنبه بازار فرش‌های کهنه، این هفته سوژه عکاس همشهری شد. حراج فرش دستباف کهنه هر هفته دوشنبه بین ساعت 17 تا 19 در محل دفتر مرکزی شرکت سهامی فرش ایران واقع در خیابان فردوسی برگزار می‌شود.
۱۲ تیر ۱۳۹۹/توسط carpadmin
بیژن اسدی مدیر حراج فرش دستباف

دومین جلسه حراج فرش در سال ۱۳۹۹

دومین جلسه حراج فرش‌های دستباف کهنه در سال 1399 با رعایت اصول بهداشتی بین ساعت 17 تا 19 عصر دوشنبه 26 خرداد در محل دفتر مرکزی شرکت سهامی فرش ایران برگزار شد. در این جلسه بیش از 70 فرش دستباف در سالن حراج عرضه شد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۹/توسط carpadmin
گزارش تصویری ارزیابی فرش دستباف

ارزیابی فرش در شرکت سهامی فرش ایران

روز یک شنبه 31 فروردین 1399 با حضور مدیران و کارشناسان خبره شرکت سهامی فرش ایران یازده تخته فرش تولید شعبه کرمانشاه ارزیابی و قیمت گذاری شد.
۳۱ فروردین ۱۳۹۹/توسط carpadmin
ارزیابی فرش در شرکت سهامی فرش ایران

ارزیابی فرش در شرکت سهامی فرش ایران

هرهفته به صورت متناوب جلسات ارزیابی و قیمت گذاری فرش‌های شرکت سهامی فرش ایران با حضور کارشناسان و خبرگان فرش دستباف در محل دفتر مرکزی شرکت برگزار می‌شود.
۱۲ اسفند ۱۳۹۸/توسط carpadmin
به روایت تصاویر ببینید

حراج فرش دستباف

از ابتدای بهمن تا پایان اسفند ماه حراج هفتگی فرش دستباف شرکت سهامی فرش ایران علاوه بر روزهای دوشنبه در روزهای چهارشنبه نیز از ساعت 17:00 تا 19:00 برگزار می‌شود. شرکت در حراج فرش برای عموم علاقمندان آزاد است | عکس: حسین معروفی
۲۹ بهمن ۱۳۹۸/توسط carpadmin
بارگذاری موارد بیشتر