گزارش تصویری ارزیابی فرش دستباف

ارزیابی فرش در شرکت سهامی فرش ایران

روز یک شنبه 31 فروردین 1399 با حضور مدیران و کارشناسان خبره شرکت سهامی فرش ایران یازده تخته فرش تولید شعبه کرمانشاه ارزیابی و قیمت گذاری شد.
۳۱ فروردین ۱۳۹۹/توسط carpadmin
ارزیابی فرش در شرکت سهامی فرش ایران

ارزیابی فرش در شرکت سهامی فرش ایران

هرهفته به صورت متناوب جلسات ارزیابی و قیمت گذاری فرش‌های شرکت سهامی فرش ایران با حضور کارشناسان و خبرگان فرش دستباف در محل دفتر مرکزی شرکت برگزار می‌شود.
۱۲ اسفند ۱۳۹۸/توسط carpadmin
به روایت تصاویر ببینید

حراج فرش دستباف

از ابتدای بهمن تا پایان اسفند ماه حراج هفتگی فرش دستباف شرکت سهامی فرش ایران علاوه بر روزهای دوشنبه در روزهای چهارشنبه نیز از ساعت 17:00 تا 19:00 برگزار می‌شود. شرکت در حراج فرش برای عموم علاقمندان آزاد است | عکس: حسین معروفی
۲۹ بهمن ۱۳۹۸/توسط carpadmin
شعبه اراک

غرفه شرکت سهامی فرش در دوازدهمین نمایشگاه فرش دستباف اراک

شعبه اراک شرکت سهامی فرش ایران در دوازدهمین نمایشگاه فرش دستباف و تابلو فرش اراک که از 22 تا 27 بهمن 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اراک برگزار می‌شود حضوری فعال دارد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۸/توسط carpadmin
کارخانه مواد اولیه کرج

مجموعه کارخانجات تامین مواد اولیه کرج

مجموعه کارخانجات تامین مواد اولیه شرکت سهامی فرش ایران سال 1333 در کرج تاسیس شد. در این کارخانه بزرگ مجموعه فعالیت‌های مرتبط با فرش دستباف در بخش‌های مختلف مواد اولیه، انبار، ریسندگی، قالیشویی، رنگرزی، عملیات تکمیل و مرمت فرش انجام می‌شود.
۲۲ دی ۱۳۹۸/توسط carpadmin
نامزدهای جایزه طراحی نمایشگاه دموتکس 2020

نامزدهای جایزه طراحی دموتکس ۲۰۲۰ معرفی شدند

به گزارش طره نمایشگاه دموتکس 2020 همچون سال‌های پیش جوایز طراحی فرش خود را برگزار می کند و نامزدهای این رویداد در دوره اخیر معرفی شده اند. این نامزدها در 8 گروه متنوع به این رویداد راه یافته اند که سمت و سویی مدرن را برای طراحی فرش نمایان می سازند.
۱۸ دی ۱۳۹۸/توسط carpadmin
بارگذاری موارد بیشتر