اخبار شرکت ۲ آذر ۱۳۹۸

تنها در شرکت سهامی فرش ایران

فروش اقساطی فرش دستباف

شرایط فروش اقساطی فرش دستباف تشریح شد. به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران به نقل از معاونت بازرگانی، در حال حاضر سه نوع خدمات فروش اقساطی برای مشتریان عزیز ارائه می شود که در ادامه هر یک از روش‌های فروش اقساطی توضیح داده شده است.

با عنايت به مصوبه جلسه كميته بازرگاني شركت سهامی فرش ایران در خصوص افزايش سقف تسهيلات فروش، از تاريخ  ۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۹ سقف مبلغ فروش اقساطي به شرح زیر افزایش یافت.

اعتبار فروش اقساطي كاركنان دولت به ۰۰۰ / ۰۰۰ / ۳۰۰ ريال (سی ميليون تومان) افزايش يافت و به دو صورت زير قابل اجرا است.

  1. فروش با باز پرداخت ۱۲ ماهه و دريافت حداقل ۲۰% كل مبلغ فاكتور به صورت نقد
  2. فروش با باز پرداخت ۱۵ ماهه و دريافت حداقل ۳۰% كل مبلغ فاكتور به صورت نقد

گفتنی است سایر شرایط همچنان مطابق روال گذشته دنبال خواهد شد


۱-فروش اقساطی ۱۲ ماهه: در این روش ۲۰ درصد مبلغ کل فرش دستباف به صورت نقدی (پیش پرداخت) پس از کسر ۵ درصد تخفیف دریافت می‌شود و مابقی مبلغ فرش تا سقف ۲۰ میلیون تومان ۳۰ میلیون تومان در اقساط ۱۲ ماهه پرداخت می‌شود. در این روش حداقل ۴ فقره چک توسط خریدار باید ارائه شود. در این روش کارمزد صفر است.

۲-فروش اقساطی ۱۵ ماهه: در این روش ۳۰ درصد مبلغ کل فرش دستباف به صورت نقدی (پیش پرداخت) پس از کسر ۵ درصد تخفیف دریافت می‌شود و ما بقی تا سقف ۲۰ میلیون تومان ۳۰ میلیون تومان در اقساط ۱۵ ماهه پرداخت می‌شود. در این روش حداقل ۵ فقره چک توسط خریدار باید ارائه شود. در این روش کارمزد صفر است.

مدارک مورد نیاز برای ارائه تسهیلات در دو روش فوق:
۱- نامه کسر اقساط (کسر حقوق)
برای کارمندان رسمی / پیمانی دولت: نامه کسر اقساط (کسر حقوق) برای شرکت سهامی فرش ایران با سربرگ اداره مربوطه.
برای کارمندان بانک‌ها و وزارت نفت: معرفی نامه خریدار به شرکت سهامی فرش ایران با قید کد پرسنلی، سابقه و مبلغ حقوق درج شده به همراه معرفی نامه ضامن که در آن نام و نام خانوادگی خریدار قید شده باشد.
۲-کپی کارت ملی خریدار
۳-آخرین فیش حقوقی خریدار
۴-کپی آخرین حکم کارگزینی خریدار (در صورتی که خریدار بازنشته است کپی حکم بازنشستگی)
۵-ارائه چک به نام خریدار (برای اقساط ۱۲ ماهه حداقل ۴ فقره چک و برای اقساط ۱۵ ماهه حداقل ۵ فقره چک). در صورت نداشتن چک (خریدار) ارائه چک از سوی بستگان درجه اول بلامانع است. البته همراه سفته به میزان بدهی خریدار

۳-فروش اقساطی با تسهیلات بانک مهر ایران: در این روش خریدار ابتدا به شرکت سهامی فرش ایران مراجعه می‌کند و ضمن انتخاب فرش و صدور پیش فاکتور یک معرفی نامه از شرکت برای بانک مهر ایران دریافت می‌کند. در این روش تسهیلات ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه توسط بانک مهر ایران به خریدار با کارمزد ۴درصد ارائه می‌شود. به این صورت که خریدار پس از ارائه معرفی نامه شرکت سهامی فرش ایران به بانک و تکمیل مدارک در شعبه مربوطه یک نسخه فیش واریز از بانک مهر ایران تحویل می‌گیرد و پس از ارائه فیش به شرکت سهامی فرش ایران، فرش تحویل خریدار خواهد شد. گفتنی است در این روش نیازی به پیش پرداخت نیست.
در روش سوم مدارک توسط بانک مهر ایران مشخص شده و پیگیری تکمیل و تحویل مدارک با بانک مذکور است.


نکات نحوه نگارش اطلاعات سفته
روی سفته: به امضا خریدار با قید شماره ملی و نشانی و شماره تماس ثابت و همراه
پشت سفته: به همراه دو امضای ضامن باقید شماره ملی و نشانی و شماره تماس ثابت و همراه


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *