پرسش‌های متداول

حراج فرش هر هفته روزهای دوشنبه بین ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محل سالن حراج شرکت سهامی فرش ایران واقع در خیابان فردوسی برگزار می شود. در ایام آخر سال نیز به دلیل حجم زیاد فرش‌ها نیز روزهای چهارشنبه نیز بین ساعت ۱۷ تا ۱۹ با اعلام قبلی جلسه حراج برگزار می‌شود.

بله. حتما! بسته به نوع خرید و حجم خرید شما خدمات پس از فروش شرکت متفاوت است که در هنگام خرید کارشناسان فروش شما را راهنمایی خواهند کرد.

بله. ما در واحد فروش به صورت امانی و با شرایط مشخصی می توانیم فرش های شما را به فروش برسانیم. همینطور شما می توانید فرش های خودتان را در حراج هفتگی شرکت ارائه کنید.

شما بدون کارمزد می توانید با اقساط ۱۲ تا ۱۵ ماهه از شرکت سهامی فرش ایران خرید کنید. در اقساط ۱۲ ماهه ۲۰ درصدو در اقساط ۱۵ ماهه ۳۰ درصد از مبلغ کل فاکتور نقدی دریافت می شود. مبلغ فروش اقساطی تا ۵۰ میلیون تومان است و فقط کافی است خریدار کارمند باشد. برای اطلاعات تکمیلی نیز می‌توانید این فرم را ببینید.

بله! حتما. کافی است گوش به زنگ باشید تا همزمان با طرح‌های جدید فروش ویژه از تخفیف های استثنایی شرکت بهره مند شوید. در عین حال همواره شما با خرید نقدی می توانید ۵ درصد تخفیف بگیرید.

بله. شما می توانید سفارش خود را با معاونت تولید مطرح کنید و پس از مقدمات اولیه و تایید طرح، رنگ، نوع بافت و … برای شروع قرارداد تولید بنویسیم.

طرح های شرکت کاملا اختصاصی است و توسط تیم های مجرب و هنرمند طرح و نقشه در استدیو طراحی شرکت فرش تولید می شوند. طبیعتا تمام حقوق مادی و معنوی این طرح ها برای شرکت محفوظ است.

بله. با هماهنگی قبلی و در ساعات اداری استفاده از کتاب ها و سایر منابع برای پژوهشگران و فرش دوستان بلامانع است.

تمامی فرش های شرکت سهامی فرش ایران دارای شناسه اختصاصی و اطلاعات کامل فنی و ظاهری هستند که در هنگام خرید برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده است.

تمامی فرش های شرکت سهامی فرش ایران در نهایت کیفیت با بهترین مواد اولیه با نظارت مستمر و دقیق کارشناسان ما تولید شدند. لذا از ارائه محصول خود به شما مطمئنیم و مطابق شرایط و ضمانتنامه‌های پیش‌بینی شده در هنگام فروش، شرکت فرش‌های فروخته شده را ضمانت می‌کند.