پرسش‌های متداول

حراج فرش چه روزهایی برگزار می‌شود؟

حراج فرش هر هفته روزهای دوشنبه بین ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محل سالن حراج شرکت سهامی فرش ایران واقع در خیابان فردوسی برگزار می شود.

آیا فرش های شرکت فرش خدمات پس از فروش دارند؟

بله. حتما! بسته به نوع خرید و حجم خرید شما خدمات پس از فروش شرکت متفاوت است که در هنگام خرید کارشناسان فروش شما را راهنمایی خواهند کرد.

آیا شرکت فرشی که قبلا خریدم را می تواند برای من بفروشد؟

بله. ما در واحد فروش به صورت امانی و با شرایط مشخصی می توانیم فرش های شما را به فروش برسانیم. همینطور شما می توانید فرش های خودتان را در حراج هفتگی شرکت ارائه کنید.

فروش اقساطی چگونه است؟

شما بدون داشتن ضامن و بدون کارمزد می توانید با اقساط ۱۲ تا ۱۵ ماهه از شرکت سهامی فرش ایران خرید کنید. در اقساط ۱۲ ماهه ۲۰ درصدو در اقساط ۱۵ ماهه ۳۰ درصد از مبلغ کل فاکتور نقدی دریافت می شود. مبلغ فروش اقساطی تا ۲۰ میلیون تومان است و فقط کافی است خریدار کارمند باشد.

آیا فرش های شرکت تخفیف هم دارند؟

بله! حتما. کافی است گوش به زنگ باشید تا همزمان با طرح‌های جدید فروش ویژه از تخفیف های استثنایی شرکت بهره مند شوید. در عین حال همواره شما با خرید نقدی می توانید ۵ درصد تخفیف بگیرید.

آیا ممکن است که فرش برای تولید سفارش دهم؟

بله. شما می توانید سفارش خود را با معاونت تولید مطرح کنید و پس از مقدمات اولیه و تایید طرح، رنگ، نوع بافت و … برای شروع قرارداد تولید بنویسیم.

آیا واحد طراحی شرکت به صورت اختصاصی طرح برای تولید دارد؟

طرح های شرکت کاملا اختصاصی است و توسط تیم های مجرب و هنرمند طرح و نقشه در استدیو طراحی شرکت فرش تولید می شوند. طبیعتا تمام حقوق مادی و معنوی این طرح ها برای شرکت محفوظ است.

آیا ممکن است از کتابخانه شرکت استفاده کرد؟

بله. با هماهنگی قبلی و در ساعات اداری استفاده از کتاب ها و سایر منابع برای پژوهشگران و فرش دوستان بلامانع است.

آیا فرش های شما شناسنامه دارند؟

تمامی فرش های شرکت سهامی فرش ایران دارای شنناسه اختصاصی و اطلاعات کامل فنی و ظاهری هستند که در هنگام خرید برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده است.

آیا فرش های شرکت ضمانت نامه دارند؟

تمامی فرش های شرکت سهامی فرش ایران در نهایت کیفیت با بهترین مواد اولیه با نظارت مستمر و دقیق کارشناسان ما تولید شدند. لذا از ارائه محصول خود به شما مطمئنیم و مطابق شرایط و ضمانتنامه های پیش بینی شده در هنگام فروش شرکت فرش های فروخته شده را ضمانت میکند.