با مشورت حرفه‌ای‌ها انتخاب کنید

به کارشناسان شرکت فرش اجازه دهید برای خانه شما فرش دستباف انتخاب کنند

فرصت شما اندک است یا با فرش دستباف آشنایی ندارید؟ نگران نباشید! کارشناسان شرکت فرش به‌صورت حضوری و آنلاین شما را در انتخاب و خرید فرش‌های دستباف شگفت‌انگیز یاری می‌رسانند.

چرا و چگونه مشورت کنید؟

برای برخی افراد، خرید فرش دستباف بسیار خسته‌کننده و وقت‌گیر است. دلیل آن شاید عدم آشنایی با معیارهای انتخاب یک فرش دستباف مناسب باشد. پیداکردن فرش مناسب برای خانه یا دفتر کار می‌تواند زمان‌بر باشد. راه‌های گوناگونی وجود دارد که می‌توانید فرش‌های دستباف مدرن، سنتی یا عتیقه، مناسب خانه خود را پیدا کنید. کارشناسان شرکت فرش به شما کمک می‌کنند که بهترین گزینه ممکن را برای خانه یا دفتر کار خود انتخاب کنید.

کافی است برخی اطلاعات اولیه را به‌صورت حضوری، آنلاین یا تلفنی در اختیار کارشناسان ما قرار دهید؛ سپس یکی از کارشناسان ما از میان مجموعه بزرگ فرش‌های شرکت فرش بهترین گزینه‌ها را جستجو و انتخاب‌های مناسب را برای شما ایمیل می‌کند. لطفاً تا جایی که می‌توانید جزئیات را با ما به اشتراک بگذارید. این به شما کمک می‌کند تا از حداکثر توانایی ما برای ارائه بهترین فرش متناسب با نیازهای خودتان بهره‌مند شوید.

چطور اقدام کنیم؟

برای اینکه کارشناسان ما بتوانند انتخابی مناسب را برای شما انجام دهند، لطفاً موارد زیر را با ما به اشتراک بگذارید:

اندازه: بهتر است محدوده‌ای برای اندازه در نظر بگیرید (مثلاً حداقل… و حداکثر…)؛ لطفاً فرشی با یک اندازه خاص درخواست نکنید. هر چه انعطاف‌پذیرتر باشید انتخاب مناسب‌تری می‌توان انجام داد.

طرح و نقش: لطفاً به ما بگویید چه طرح‌ها و نقوشی را می‌پسندید؟ فرش‌های دستباف با طرح‌های شهری، روستایی یا عشایری؟ نقوش گردان یا هندسی؟ طرح‌های لچک‌ترنج یا سراسری یا واگیره‌ای؟

رنگ: لطفاً کمی درباره رنگ‌هایی که دوست دارید در فرش ببینید به ما بگویید. احساس و علاقه شما نسبت به رنگ‌ها بسیار سودمند است. چه رنگ‌هایی را می‌پسندید؟

بودجه: میزان بودجه شما از معیارهای اصلی هنگام خرید فرش دستباف است. لطفاً یک محدوده قیمت (حداقل … و حداکثر …) را در اختیار ما بگذارید.

محل بافت و رج‌شمار: این اطلاعات تخصصی هستند و ممکن است انتخاب را بسیار محدود کنند؛ بنابراین این نکته را به ما بسپارید. کارشناسان ما می‌کوشند چند نمونه برای شما ارسال کنند تا شما بهترین انتخاب را انجام دهید.

محل پهن کردن فرش: می‌توانید عکسی از محلی که قرار است فرش در آنجا پهن شود برای ما بفرستید تا کارشناسان ما بر اساس نوع چیدمان، هارمونی رنگی و فضای خانه یا دفتر کار شما فرشی دستباف به شما پیشنهاد دهند.

سفارش بافت: اگر به دنبال سفارش بافت فرشی خاص برای محل کار، خانه، هتل، مسجد یا … هستید نیز شرکت فرش ایران با پیشینه بسیاری که در این زمینه دارد، می‌تواند دقیقاً مطابق نظر شما طراحی و بافت را انجام دهد.

لطفا برای درخواست انلاین فرم زیر را کامل کنید

  • حداقل عرض (سانتی‌متر)حداکثر عرض (سانتی‌متر)
  • حداقل طول (سانتی‌متر)حداکثر طول (سانتی‌متر)
  • رنگ زمینهرنگ حاشیه
  • حداقل مبلغ (تومان)حداکثر مبلغ (تومان)
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

با ما تماس بگیرید

تلفن تماس
روابط عمومی و امور مشتریان: ۰۲۱۵۴۶۳۷ داخلی ۳۲۴
فروشگاه: ۰۲۱۵۴۶۳۷ داخلی ۳۲۳
امور مربوط به حراج: ۰۲۱۵۴۶۳۷ داخلی ۳۲۵
شکایات: ۰۲۱۵۴۶۳۷ داخلی ۳۲۱

واتساپ
مشاوره خرید:۰۹۱۲۱۲۱۲۷۰۰
امور مشتریان:۰۹۰۱۵۸۶۸۰۰۵
امور حراج:۰۹۰۱۵۸۶۸۰۰۴

رایانامه
info{@}IranCarpet.ir