اخبار شرکت ۲۸ آبان ۱۳۹۸

در جمع کارکنان شرکت سهامی فرش ایران

معاون اداری مالی شرکت تودیع شد

از محسن شفیقی معاون سابق اداری مالی شرکت سهامی فرش ایران تقدیر و قدردانی شد. در این نشست مجید محمدپناه مدیر عامل شرکت در جمع معاونان، مدیران و کارمندان شرکت ضمن تقدیر از فعالیت‌های آقای شفیقی لوح یادبودی به ایشان تقدیم کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران عصر روز سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ طی آیینی از محسن شفیقی معاون سابق اداری مالی شرکت سهامی فرش ایران تقدیر و قدردانی شد.
در این نشست مجید محمدپناه مدیر عامل شرکت در جمع معاونان، مدیران و کارمندان شرکت ضمن تقدیر از فعالیت‌های آقای شفیقی لوح یادبودی به ایشان تقدیم کردند. محمدپناه همچنین گزارشی از فعالیت‌های شرکت در ابعاد مختلف، تولید تا فروش نیز ارائه کرد. در ادامه کوروش ذاکری فرد معاون تولید و عضو هیئت مدیره و پویان ملکی سرپرست معاونت بازرگانی شرکت سهامی فرش ایران از زحمات آقای شفیقی در مدت همکاری ایشون در سمت معاون اداری مالی شرکت تقدیر و قدردانی کردند. همچنین برخی دیگر از همکاران آقای شفیقی در این نشست از ایشان قدردانی کردند.
در نهایت محسن شفیقی از همکاران خود در معاونت اداری مالی تشکر کرد و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.
همچنین در این نشست که بیش از یک ساعت به طول انجامید، مهدی جمشیدی به عنوان معاون مدیر بازرگانی و دکتر سیدمحمدمهدی میرزاامینی به عنوان مدیر روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران معرفی شدند.
پایان بخش این نشست صحبت‌ها و درخواست‌های مستقیم کارکنان با مدیر عامل شرکت سهامی فرش ایران بود.
گفتنی است محسن شفیقی در حال حاضر به عنوان رییس شعبه اراک شرکت سهامی فرش ایران مشغول فعالیت هستند.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *