اخبار شرکت - رویدادها ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

با اجرای شرکت سهامی فرش ایران

بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران برگزار شد

بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با اجرای شرکت سهامی فرش ایران سوم تا نهم شهریور ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با اجرای شرکت سهامی فرش ایران سوم تا نهم شهریور ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
این نمایشگاه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و ۱۴ سفیر از کشور‌های مختلف در تهران افتتاح شد. وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: برند فرش دستباف ایران آنچنان است که علیرغم محدودیت‌های بین‌المللی همچنان این کالا صادر می‌شود و تحریم‌های آمریکا نتوانسته بازار فرش دستباف ایران را به طور کامل تحت‌الشعاع قرار دهد. رضا رحمانی همچنین از ورود فرش دستباف ایران به کشورهای شرق آسیا خبر داد.
در این نمایشگاه انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه ها و رنگ های مختلف، قالی و قالیچه، گلیم، جاجیم و تابلو فرش های مختلف عرضه شد. همچنین برگزاری چندین کارگاه علمی و آموزشی، رونمائی از برترین فرش های کشور، بافت زنده فرش و … برخی از برنامه های جانبی بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران بود.

شرکت سهامی فرش ایران نیز در این نمایشگاه در سالن ۳۸ غرفه ۴۰ و سالن اختصاصی ۴۳ حضور موثر و پر رنگی داشت.

این نمایشگاه با تحت پوشش داشتن ۱۵ سالن نمایشگاه بین المللی تهران و مشارکت بیش از ۷۵۰ غرفه دار در نهم شهریور ماه به کار خود پایان داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *