رویدادها ۲۳ تیر ۱۳۹۹

با هدف آشنایی مصرف کنندگان با زیلوی اصیل و مرغوب

نخستین جشنواره ملی زیلوی برتر برگزار می‌شود

جشنواره زیلوی برتر به همت خوشه زیلو و با همراهی نهادهای پشتیبان در مردادماه سال ۱۳۹۹ برگزار می شود. هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی مصرف کنندگان با زیلوی اصیل و تشویق تولید کنندگان به عرضه زیلوی با کیفیت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران به نقل از وبگاه جشنواره ملی زیلوی برتر با توجه به ضرورت معرفی بیش از پیش هنر- صنعت زیلو؛ نخستین جشنواره ملی زیلوی برتر به همت خوشه زیلو و با همراهی نهادهای پشتیبان این هنر صنعت در مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی مصرف کنندگان با زیلوی اصیل و مرغوب و تشویق تولید کنندگان به بافت و عرضه زیلوی با کیفیت است. همچنین ترغیب طراحان و افراد خلاق برای تولید طرح‌های متنوع و محصولات جدید و توسعه تعاملات هنرمندان زیلوباف در سراسر ایران از دیگر اهداف برگزاری این رویداد ملی در شهر جهانی زیلو است.

نخستین جشنواره ملی زیلوی برتر در سه بخش «بافت برتر»، «طرح و نقش برتر» و «محصول برتر» برنامه ریزی شده و مهلت ارسال آثار آخر تیرماه و زمان برگزاری اختتامیه این رویداد ملی اواخر مردادماه سال ۱۳۹۹ تعیین شده است.

از جمله برنامه‌های جانبی این رویدادملی برگزاری نمایشگاه زیلو است. همچنین همزمان با اختتامیه آثار برتر معرفی و تجلیل می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر وبگاه نخستین جشنواره ملی زیلوی برتر را از اینجا ببینید.کلمات کلیدی:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *