اخبار شرکت ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

با حضور فعال شرکت سهامی فرش ایران

شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس پایان یافت

شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور فعال شرکت سهامی فرش ایران و ارائه تولیدات متنوع خود در سالن حافظ نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس در محل نمایشگاه بین المللی شیراز با حضور فعال و پر شور حدود ۹۰ شرکت کننده از نقاط مختلف کشور در ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ افتتاح شد.

مهرداد کاویانی مسول غرفه شرکت با اشاره به وضعیت نمایشگاه گفت: حضور فعال شرکت سهامی فرش ایران در این نمایشگاه در ورودی سالن حافظ و طراحی قابل توجه از لحاظ تعداد و تنوع در انواع فرش دستباف و رنگ امیز منحصر بفرد جلوه ویژه‌ای به سالن حافظ داده بوده.

وی همچنین با اشاره به حجم قابل توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه افزود: به گفته عموم بازدیدکنندگان، غرفه شرکت بین سایر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه از نظر ارائه متنوع تولیدات شاخص بوده و استقبال خوبی از غرفه شد.

کاویانی در مورد تنوع تولیدات شرکت سهامی فرش ایران که در این نمایشگاه ارائه شده بود گفت: شرکت با ارائه متنوع تولیدات خود در سبک‌های مختلف من جمله اصفهان، قم، ایلام، تبریز، سنندج، قشقایی شیراز، یزد، کاشان، نایین، چادگان، بیرجند و گلپایگان در نمایشگاه حضور متفاوتی داشت و از انواع قالی، گلیم، گبه، فرش‌های پشمی، کرک و ابریشم، فرش‌های تارو پود ابریشم، استفاده کرده.

مسول غرفه شرکت همچنین در مورد براورد کلی این نمایشگاه گفت: علیرغم وضعیت نامساعد آب و هوایی و سرمای شدید اما استقبال از نمایشگاه قابل قبول بود و برای شرکت که بعد از چند سال در این نمایشگاه حضور داشت تجارب ارزنده‌ای در زمینه بازاریابی مستقیم و فروش به همراه داشت.

شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فرش نهایتاً در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ به پایان رسید.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *