اخبار شرکت ۲۸ دی ۱۳۹۸

مدیر عامل شرکت سهامی فرش ایران اعلام کرد

تولید سالانه ۱۵ هزار متر مربع فرش دستباف

مجید محمدپناه مدیر عامل شرکت سهامی فرش ایران در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خراسان شمالی از تولید سالانه ۱۵ هزار متر مربع فرش دستباف توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران مجید محمدپناه مدیر عامل شرکت در گفت و گو با خبرنگار ایسنا از تولید سالانه ۱۵ هزار متر مربع فرش توسط شرکت خبر داد.

محمدپناه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه هشت هزار بافنده تحت پوشش این شرکت است و امر بافت فرش را انجام می دهند، گفت: بیشتر بافندگان این شرکت در منازل خود مشغول به کار هستند و سفارشات را در منزل تکمیل می‌کنند.

وی با اشاره به کاهش صادرات فرش به علت تحریم های اعمال شده اظهارکرد: این شرکت برای اینکه بتواند محصولات خود را به راحتی به فروش برساند امر توسعه فروشگاه‌های خود در داخل کشور در دستور کار قرار داده است.

محمدپناه تصریح کرد: این شرکت در حال حاضر ۱۲ فروشگاه در سطح کشور دارد که در آینده بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد.

وی در ارتباط با سرمایه گذاری شرکت سهامی فرش ایران در خراسان شمالی برای تولید فرش دستباف اظهارکرد: در برخی از مناطق باید امر به بافی صورت بگیرد تا بتوان فرش‌های مورد نظر این شرکت در این منطقه تولید شود.

مدیر عامل شرکت سهامی فرش ایران تاکیدکرد: منطقه مرزی راز و جرگلان یکی از مناطقی است که می‌تواند به خوبی سفارشات این شرکت را انجام دهد اما مشکلی که وجود دارد این است که آن ها همیشه برای خود فرش را تولید کرده و به فروش می‌رساندند و تمایلی به کار کردن در مجتمع‌ها ندارند.

وی تصریح کرد: بنابراین باید قالب کار را در این شهرستان برای ارائه پذیرش تغییر داد تا آن ها نیز بتوانند از این سفارشات منتفع شوند.

محمدپناه گفت: در حال حاضر شرکت سهامی فرش ایران ۲۲ شعبه دارد که نزدیک ترین شعبه به استان خراسان شمالی، شعبه خراسان رضوی شرکت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *