اخبار شرکت ۸ تیر ۱۴۰۰

بازدید‌مدیرعامل‌ موسسه اعتباری ملل از کارخانه شرکت‌سهامی‌فرش‌ایران

بازدید‌ مدیر عامل‌ موسسه ‌اعتباری ملل از‌کارخانجات ‌کرج‌

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران، دکتر جوادی مدیر عامل موسسه به اتفاق دکتر خرامهر مدیر عامل گروه توسعه اقتصاد ملل و مهندس سیف الهی مدیر عامل شرکت زیباسازه توس در روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۶از کارخانجات تامین مواد اولیه شرکت سهامی فرش ایران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران ، دکتر جوادی مدیر عامل موسسه اعتباری ملل به اتفاق دکتر خرامهر مدیر عامل گروه توسعه اقتصاد ملل و مهندس سیف الهی مدیر عامل شرکت زیباسازه توس در روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ از کارخانجات تامین مواد اولیه شرکت سهامی فرش ایران بازدید کردند.
مدیر عامل موسسه اعتباری ملل پس از بازدید از کارخانجات تامین مواد اولیه شرکت سهامی فرش بیان داشتند تولید فرش دستباف به عنوان یک محصول کاملاً ایرانی که مجموعه ای از هنر و صنعت ایرانی می باشد می تواند در ایجاد اشتغال در تمام نقاط کشور نقش داشته باشد و ما در شرکت سهامی فرش ایران از این هنر صنعت که نقش مستقیمی در ایجاد اشتغال دارد بطور کامل حمایت می کنیم.

ایشان افزود چشم انداز خوبی برای شرکت فرش ترسیم شده که انشاالله با برنامه های پیش بینی شده به آن نائل خواهیم شد.
در این بازدید مهندس محمدپناه مدیر عامل شرکت سهامی فرش ایران فرایند تامین مواد اولیه تولید فرش دستباف و عملیات تکمیلی فرشهای تولیدی را برای هیات بازدید کننده تشریح نمود.
وی در بیاناتی ضمن تشکر از حمایتهای هیات مدیره شرکت سهامی فرش ایران و مدیر عامل محترم موسسه اعتباری ملل گفت در دو سال گذشته موفق شدیم تولید شرکت را ۶۰ درصد افزایش دهیم و تعداد دستگاههای قالیبافی فعال را به ۴۳۰۰ دستگاه برسانیم و با این عمل توانستیم تعداد بافندگان را به حدود ۱۱ هزار نفر افزایش داده و اشتغال ایجاد نماییم.

ایشان افزود با افزایش تولید فرش فعالیتهای کارخانجات تامین مواد اولیه نیز افزایش یافته به گونه ای که خدمات رنگزری گیاهی و شیمیایی، رفوگری و قالیشویی در این مدت توسعه یافته است.

گفتنی است شرکت سهامی فرش ایران با ایجاد کارگاهها و دار قالی در اقصی نقاط کشور ضمن توسعه این هنر ایرانی از خانواده های بافنده حمایت نموده است.