اخبار شرکت ۲۷ دی ۱۳۹۶

با حضور اعضا هیئت مدیره موسسه ملل و شرکت سهامی فرش

مجید محمدپناه مدیر عامل شرکت سهامی فرش ایران شد

آیین معارفه مدیر عامل جدید شرکت سهامی فرش ایران در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ در محل شرکت سهامی فرش ایران از ساعت ۹ و نیم صبح با حضور اعضای هیات مدیره موسسه ملل و شرکت فرش برگزار شد.

آیین معارفه مدیر عامل جدید شرکت سهامی فرش ایران در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ در محل شرکت سهامی فرش ایران از ساعت ۹ و نیم صبح با حضور اعضای هیات مدیره موسسه ملل و شرکت فرش برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران، مجید محمد پناه مدیر عامل جدید شرکت طی سال های قبل، معاون اداری و مالی شرکت سهامی فرش بود. وی دارای کارشناسی در رشته مدیریت مالی است و سابقه ۲۵ سال فعالیت در مدیریت اجرایی و آموزشی را در کارنامه خود دارد.
در این مراسم ابتدا آقای عابد سخنانی ایراد نمودند و روند فعالیت شرکت در سی سال گذشته و در طول دو دوره مدیریت خود را توضیح دادند.
سپس آقای جوادی رییس هیات مدیره شرکت سهامی فرش و ملل توضیحاتی در خصوص اهمیت و ویژگی فرش دستباف بعنوان هویت فرهنگی و شناسنامه ایرانیان و نیز شرکت فرش دادند و از آقای عابد بعنوان پیشکسوت فرش دستباف ایران و نیز معلم این هنر صنعت قدردانی نمودند و اعلام کردند از ایشان بعنوان مشاور فرش دستباف و شرکت استفاده خواهند نمود.
در ادامه رییس مرکز ملی فرش ایران نیز مطالبی پیرامون اهمیت هنر صنعت فرش دستباف کشور و نیز سابقه و قدمت ۸۳ ساله شرکت فرش ایراد نمودند و از آقای عابد بعنوان یک یپشکسوت قدیمی و با تجربه فرش کشور تقدیر نمودند.
آقای جوادی نیز مجددا در سخنان کوتاهی از مدیران شعب و مرکزی حاضر در جلسه خواستند تا با آقای محمد پناه مدیر عامل جوان و خوشفکر و فعال همکاری کنند و در جهت رشد و شکوفایی و توسعه شرکت سهامی فرش ایران تلاش نمایند.
در پایان هم مجید محمد پناه مدیر عامل جدید شرکت از همه همکاران و روسای شعب خواستند تا ایشان را در پیشبرد اهداف بودجه سال ۹۸ و افزایش کمی و کیفی تولید فرش یاری رسانند.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *