حراج ۵ اسفند ۱۴۰۰

گزارش سی و نهمین جلسه حراج فرش دستباف کارکرده

۵۱ تخته فرش در حراج سی و نهم فروخته شد

چهارشنبه چهارم اسفند، سی و نهمین جلسه حراج فرش دست‌باف کارکرده در محل دفتر مرکزی شرکت فرش ایران برگزار شد. این جلسه در ۵۶ نوبت و عرضه مجموعا ۷۳ تخته انواع فرش دستباف به متراژ تقریبی ۲۱۲ متر مربع به کار خود پایان داد.

کلمات کلیدی:

سی نهمین جلسه حراج فرش دستباف کارکرده با مشارکت اهالی محترم بازار و علاقمندان به فرش دستباف بین ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ طبق روال هفته‌های گذشته برگزار شد. این جلسه در ۵۶ نوبت با عرضه ۷۳ تخته انواع فرش دستباف به متراژ تقریبی ۲۱۲ متر مربع به کار خود پایان داد.

فرش‌های عرضه شده در ۴۱ نوبت شامل ۵۱ تخته فرش به متراژ تقریبی ۱۴۳ متر مربع به پیشنهادهایی بالاتر از قیمت پایه فروخته شدند. اما در ۱۵ نوبت شامل ۲۲ تخته فرش به متراژ تقریبی ۶۹ متر مربع فرش‌های عرضه شده شانسی برای فروخته شدن پیدا نکردند.

در ۵ نوبت از این جلسه حراج فرش‌های عرضه شده به رقم‌هایی تا دوبرابر قیمت پایه یا بیشتر از آن فروخته شدند.


گفتنی است حراج فرش دستباف کارکرده با توجه به استقبال مخاطبان و علاقمندان، تا پایان سال ۱۴۰۰ دو روز در هر هفته (دوشنبه و چهارشنبه) بین ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ برگزار خواهد شد. فرش‌های عرضه شده در این رویداد همه دستباف و عمدتا کارکرده هستند که مشتریان شرکت سهامی فرش ایران در اختیار این شرکت برای عرضه در سالن حراج قرار می‌دهند.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *