اخبار شرکت ۵ اسفند ۱۳۹۹

نمایشگاه فرش دست‌باف اصفهان

بیست‌و‌سومین دوره نمایشگاه فرش با حضور شرکت سهامی فرش ایران در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از سوم تا هشتم اسفندماه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران به نقل از ستاد برگزاری بیست‌وسومین نمایشگاه فرش دست‌باف اصفهان، این نمایشگاه که مجموعه‌ای بی‌نظیر از هنر دست هنرمندان فعال در حوزه فرش دست‌باف را گردهم جمع کرده، در ۱۲ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و با حضور ۱۵۱ شرکت، موسسه و فعال حوزه فرش از استان‌های مختلف کشور برپا شده است.
تولیدکنندگان، فروشندگان، طراحان و نقاشان فرش دست‌باف در کنار فعالان حوزه رنگرزی و ریسندگی و تولید کرک و پشم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. بهترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای تولید فرش اصفهان مانند صفدرزاده حقیقی، صیرفیان، عصاچی و دردشتی نیز در این نمایشگاه حضور دارند و همراه با فعالان این بخش از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، قم، آذربایجان‌شرقی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان‌جنوبی، کرمان، فارس و گلستان به ارائه زیباترین آثار خلق شده توسط هنرمندان فرش دست‌باف می‌پردازند. همچنین شرکت سهامی فرش ایران در این دوره از نمایشگاه حضور دارد.
این دوره از نمایشگاه فرش دست‌باف اصفهان نسبت به دوره‌های گذشته ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که از آن جمله می‌توان به افزایش قابل توجه فضا، برگزاری رویدادهای جانبی و نشست‌های تخصصی همزمان با برگزاری نمایشگاه، رونمایی از چند تخته فرش منحصر به فرد که با هدف هدیه به ضریح ائمه اطهار تولید شده است، حضور و هم‌افزایی صنایع‌دستی و گردشگری با فرش دست‌باف، شبیه‌سازی خانه ایرانی در نمایشگاه، ایجاد ایستگاه صادراتی برای مشاوره به غرفه‌داران و حضور زنجیره تولید فرش دست‌باف در نمایشگاه از تولید کرک و پشم، ریسندگی، طراحی و نقاشی و نقطه‌زنی، بافت، تولید، فروش و صادرات اشاره کرد.
بیست‌وسومین نمایشگاه فرش دست‌باف اصفهان به عنوان یک رویداد هنری و تجاری، در کنار خود میزبان رویدادهای جانبی بسیاری خواهد بود. ازجمله این رویدادها برگزاری جلسه کمیته فرش دست‌باف اصفهان با رویکرد توسعه صادرات، بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های صادراتی استان اصفهان در نمایشگاه اکسپو دوبی، برندسازی و افزایش فروش فرش دست‌باف با تکیه بر ابزارهای نوین، نشست تخصصی کاربرد هنر در ارتباطات و نشست هم‌اندیشی مشترک صادرکنندگان فرش دست‌باف و صنایع‌دستی به شمار می‌رود که نقش تاثیرگذاری در تبیین نقشه راه حوزه فرش دست‌باف اصفهان و سراسر کشور ایفا خواهد کرد.
این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به بازدید از فرش‌های شرکت سهامی فرش ایران در غرفه B124 می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۹ روزهای سوم تا هشتم اسفندماه ۱۳۹۹ به محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبه‌روی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.


کلمات کلیدی:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *