اخبار شرکت ۷ خرداد ۱۳۹۹

با آغاز همکاری سه جانبه تولید فرش در منطقه خراسان

شرکت سهامی فرش ایران به دنبال جهش تولید

شرکت سهامی فرش ایران، سامانه جامع خدمات کسب و کار (پیشه) و شبکه ملی دستبافته‌های داری و دستگاهی با هدف افزایش تولید فرش دستباف در منطقه خراسان همکاری ۳ جانبه خود را به صورت رسمی آغاز کردند

شرکت سهامی فرش ایران بر اساس برنامه پیش‌بینی شده خود برای سال ۱۳۹۹ به‌دنبال گسترش تولیدات خود به بیش از ۱۸ هزار متر مربع است. یکی از ارکان برآورده ساختن این میزان تولید فرش دستباف بهره‌گیری از ظرفیت گروه‎‌های دیگر فعال در مناطق مختلف قالیبافی است. از این رو صبح روز چهارشنبه هفتم خرداد ۱۳۹۹ جابر نظریه مدیر تولید به همراه علی کاووسیان رییس شعبه منطقه خراسان شرکت سهامی فرش ایران؛ بازدیدی از کارگاه‌های پیشرانان فعال در مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی فرش ایران در جریان این دیدار عبدالله احراری عامل توسعه شبکه ملی دستبافته‌های داری و دستگاهی ضمن ارایه گزارشی از اهداف طرح‌های در دست اجرای جهاد دانشگاهی در زمینه دستبافته‌های داری و دستگاهی گفت:  شبکه ملی دستبافته‌های داری و دستگاهی در طرح پیش‌رو در توسعه کسب و کارهای خرد و خانگیِ مناطق کمتر برخوردار که کارفرمای آن سازمان بازآفرینی شهرداری مشهد است از همکاری ارزنده شرکت سهامی فرش ایران در استان‌های مختلف با شبکه و پیشه استقبال و قدردانی می‌کند.

گفتنی است در این بازدید که در دو منطقه نوده و طبرسی شمالی مشهد صورت گرفت مقرر شد در هفته آتی همکاری عملیاتی بین دو نفر از پیشرانان شبکه در محلات نوده و طبرسی شروع شود و همچنین پیشرانان با همکاری شرکت سهامی فرش کارگاه‌های تحت پوشش خود را توسعه دهند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *