حراج ۲۹ آذر ۱۴۰۲

به روایت تصاویر ببینید

۶۳۳ درصد افزایش قیمت فقط در یک نوبت

سی و پنجمین جلسه حراج فرش دستباف کارکرده در ۲۷ ام آذر ماه ۱۴۰۲ با صدر نشینی یک تخته گلیم ورنی به پایان رسید. در این جلسه تعداد ۱۰۰ تخته فرش به متراژ ۲۹۷ متر مربع عرضه و ۸۸ تخته به مساحت ۲۶۰ متر مربع فروخته شدند.

در این جلسه حراج فرش دستباف کارکرده در مجموع ۶۳ نوبت برگزاری تعداد ۱۰۰ تخته فرش به متراژ ۲۹۷ متر مربع عرضه شد و فقط ۱۲ تخته فرش در ۷ نوبت به مساحت ۳۷ متر مربع شانسی برای فروش نداشتند و تعداد ۸۸ تخته فرش در ۵۶ نوبت برگزاری به مساحت ۲۶۰ متر مربع فروخته شدند.

در سی و پنجمین جلسه حراج فرش دستباف کارکرده تعداد ۱۱ تخته فرش با رشد قیمت دوبرابری از قیمت پایه فروخته شدند. رکوردار بالاترین قیمت پایه عرضه شده در حراج سی و پنجم متعلق به یک  جفت فرش تبریز بود که با قیمت پایه ۱۱۵ میلیون تومان عرضه شد که متقاضی نداشت. عنوان بالاترین قیمت پایه فروخته شده هم به یک تخته فرش اصفهان تعلق گرفت که با قیمت پایه ۳۵ میلیون تومان عرضه شد و باقیمت نهایی ۳۶ میلیون تومان به فروش رفت که رکورد بالاترین قیمت فروخته شده در حراج سی و چهارم را به خود اختصاص داد. به طور میانگین رشد قیمت تمامی فرش‌های فروخته شده در این جلسه حراج فرش دستباف به نسبت قیمت پایه ۵۰ درصد بود.

صدر نشینی سی و پنجمین هفته حراج فرش دستباف هم تعلق گرفت به یک تخته گلیم ورنی که با قیمت پایه  ۳ میلیون تومان عرضه شد و با رشد قیمت ۶۳۳ درصدی از قیمت پایه با قیمت نهایی ۲۲ میلیون تومان فروخته شد.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *