حراج ۱۸ آبان ۱۴۰۲

بیست‌ و نهمین جلسه حراج سال 1402 برگزار شد

و بازهم جادوی بلوچ حراج ۲۹ ام را گرفتار خود کرد

بیست و نهمین جلسه حراج فرش دستباف در شامگاه پانزدهم ابان ماه ۱۴۰۲ با عرضه ۱۰۲ تخته فرش به پایان رسید. در این جلسه دو ساعته ۸۷ تخته فرش با مساحت ۳۴۹ مترمربع  فروخته  شد.

بیست و نهمین جلسه حراج فرش دستباف کارکرده در مجموع دو نیمه با ۶۶ نوبت برگزاری و عرضه ۱۰۲ تخته فرش دستباف به متراژ ۴۲۷ مترمربع برگزار شد. در مجموع ۵۵ نوبت ۸۷ تخته فرش با مساحت ۳۴۹ مترمربع  فروخته  شد و تعداد ۱۵ تخته فرش در ۱۱ نوبت و مساحت ۷۸ مترمربع پیشنهاد بالاتری از قیمت پایه را دریافت نکردند و به انبار حراج بازگشتند.

حراج فرش دستباف کارکرده هر هفته در روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می شود و حضور برای عموم آزاد است.

در این جلسه حراج فرش دستباف کارکرده تعداد ۱۰ تخته فرش با رشد قیمت دو برابری از قیت پایه به فروش رسیدند. در این جلسه حراج فرش دستباف عنوان بالاترین قیمت پایه عرضه شده به یک تخته فرش ۱۲ متری تبریز تعلق گرفت که با قیمت پایه ۲۱۰ میلیون تومان عرضه که پیشنهاد بالاتری را ثبت نکرد. اما یک تخته فرش ورامین با قیمت پایه ۱۳میلیون تومان عرضه و با قیمت نهایی ۱۸ میلیون تومان فروخته شد که عنوان بالاترین قیمت فرش فروخته شده حراج بیست و نهم را به خود اختصاص داد.

عنوان جادوی حراج ۲۹ ام نیز منتصب شد به یک تخته فرش بلوچ که با قیمت پایه ۷۰۰ هزار تومان در نوبت چهارم عرضه و با رشد قیمت ۳۴۳ درصدی از قیمت پایه ۳ میلیون ۱۰۰ هزار تومان فروخته شد و صدر نشینی این جلسه حراج فرش دستباف را به خود اختصاص داد.
در مجموع تمامی فرش‌های فروخته شده این جلسه به صورت میانگین با ۴۶ درصد رشد از قیمت پایه فروخته شدند.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *