English | ورود

تلفن فروشگاههاي شركت سهامي فرش ايران : شماره تلفن 66705236 فروشگاه مرکزی / تهران و شماره 22749294 فروشگاه شماره 2 تهران خيابان وليعصر روبروي باغ فردوس . در شهرستان كرج نيز: با شماره 02632266792 و در شهرستانها نيز با فروشگاههاي شركت سهامي فرش ايران در شهرستانهاي مربوطه تماس بگيريد/ روابط عمومي شركت سهامي فرش ايران/ افتتاح فروشگاههاي جديد شركت سهامي فرش ايران در قم و تبريز و نيز افتتاح فروشگاه شماره 2 تهران شركت سهامي فرش ايران در شمال شهر تهران / فروشگاه جديد شركت سهامي فرش ايران در خيابان ولي عصر بعد از چهارراه پارك وي روبروي باغ فردوس جنب بانك شهر افتتاح گرديد شماره تلفن هاي اين فروشگاه : 22710906 و 22749294- غرفه اختصاصی شرکت سهامی فرش ایران در شهروند شهرک غرب خیابان ایران زمین افتتاح شد آدرس :شهرک غرب واقع در خیابان ایران زمین روبروی مجتمع سینا ، فروشگاه شهروند،طبقه دوم/ساعت 10صبح الی 10شب حهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره تلفن 66705236 داخلي 106 يا 117 تماس بگيريد-معاوضه فرش كهنه با نو - -حراج فرش روزهاي دوشنبه هرهفته ساعت 5 بعدازظهر در محل فروشگاه مركزي واقع در خيابان فردوسي روبروي خيابان نوفل لوشاتو شماره 357 تلفن 66705236-
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
رحمانی در نشست مشترک با فعالان فرش دستباف : برای ارتقای هنر-صنعت فرش باید برنامه عملیاتی تدوین شود


تاریخ ایجاد: شنبه ۸ دی ۱۳۹۷       تعداد بازدید: 345

رحمانی در نشست مشترک با فعالان فرش دستباف :

برای ارتقای هنر-صنعت فرش باید برنامه عملیاتی تدوین شود / افزایش ظرفیت اشتغال آفرینی و صادرات فرش دستباف در اولویت است

شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶

وزیر صنعت ،‌ معدن و تجارت گفت: برای ارتقای هنر- صنعت فرش باید برنامه عملیاتی تدوین شود و تشکلها و اتحادیه های مرتبط با فرش بهترین گروه برای تصمیم گیری و توسعه فرش دستباف هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا رضا رحمانی در نشست مشترک با اتحادیه ها و تشکلهای فرش دستباف از آنها خواست برای ارتقای جایگاه این هنر- صنعت همکاری کنند و ازمرحله پشم و ابریشم تا محصول نهایی فرش برنامه بدهند.
وی با بیان اینکه برای توسعه این صنعت باید برنامه اجرایی و عملیاتی تدوین و در جلسات بعدی نیز این تصمیمات پیگیری شود افزود: بنده اعلام می کنم که اهل فن هر تصمیمی بگیرند بنده نیز از آن حمایت کنم .
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه از شرکت کنندگان خواست که برای رونق این صنعت در مجلس نیز پیشنهادات عملیاتی بدهند و گفت : در زمینه پیمان سپاری ارزی در این صنعت با توجه به تفاوت انجام پروسه صادرات فرش با سایر مواد و محصولات بر اصلاح این تعهد در حوزه فرش دستباف تاکید داریم.
رحمانی گفت : با وجود برخی مشکلات موجود در بخش اشتغال آفرینی و تولید ، حوزه فرش می تواند در این زمینه با بالا بردن سهم صادرات در رونق اشتغال و تولید بسیار موفق عمل کند .
در ادامه نشست مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی به تشریح اهداف و برنامه های مرتبط با حوزه فرش دستباف این سازمان پرداخت .
صالحی نیا توسعه بازارهای هدف صادراتی ، حمایت قانونی از استادکاران ، برگزاری دوره های آموزشی ، تدارک زمین برای برگزاری نمایشگاههای دایمی در استانها ، ساماندهی کارخانجات مرتبط و بروز کردن آنها را از جمله اقدامات و اهداف این بخش برشمرد.
در این نشست همچنین شرکت کنندگان درباره تقویت بازارهای داخلی وخارجی ، کمک به حل مشکل بیمه قالیبافان ، ‌حمایت از تولید پشم و ابرشیم تبادل نظر کردند.


print