English | ورود

تلفن فروشگاههاي شركت سهامي فرش ايران : شماره تلفن 66705236 فروشگاه مرکزی / تهران و شماره 22749294 فروشگاه شماره 2 تهران خيابان وليعصر روبروي باغ فردوس . در شهرستان كرج نيز: با شماره 02632266792 و در شهرستانها نيز با فروشگاههاي شركت سهامي فرش ايران در شهرستانهاي مربوطه تماس بگيريد/ روابط عمومي شركت سهامي فرش ايران/ افتتاح فروشگاههاي جديد شركت سهامي فرش ايران در قم و تبريز و نيز افتتاح فروشگاه شماره 2 تهران شركت سهامي فرش ايران در شمال شهر تهران / فروشگاه جديد شركت سهامي فرش ايران در خيابان ولي عصر بعد از چهارراه پارك وي روبروي باغ فردوس جنب بانك شهر افتتاح گرديد شماره تلفن هاي اين فروشگاه : 22710906 و 22749294- غرفه اختصاصی شرکت سهامی فرش ایران در شهروند شهرک غرب خیابان ایران زمین افتتاح شد آدرس :شهرک غرب واقع در خیابان ایران زمین روبروی مجتمع سینا ، فروشگاه شهروند،طبقه دوم/ساعت 10صبح الی 10شب حهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره تلفن 66705236 داخلي 106 يا 117 تماس بگيريد-معاوضه فرش كهنه با نو - -حراج فرش روزهاي دوشنبه هرهفته ساعت 5 بعدازظهر در محل فروشگاه مركزي واقع در خيابان فردوسي روبروي خيابان نوفل لوشاتو شماره 357 تلفن 66705236-
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
بیست و یکمین نمایشگاه فرش دستباف استان اصفهان در مراسمی با حضور مسئولان استانی و رئیس مرکز ملی فرش ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در پل شهرستان فعالیت خود را آغاز کرد.


تاریخ ایجاد: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷       تعداد بازدید: 224

بیست و یکمین نمایشگاه فرش دستباف استان اصفهان در مراسمی با حضور مسئولان استانی و رئیس مرکز ملی فرش ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در پل شهرستان فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرشته دستپاک، در آئین افتتاحیه با تاکید بر این که، برای حفظ اصالت فرش دستباف ایران می بایست فرش هایی صادر شود که دارای شناسنامه باشد، افزود: مگر می توان ساده از کنار این همه ارزش بالای فرش های اصفهان، نائین، کاشان و ... گذشت؟

وی در ادامه چنین اظهار کرد: بزرگان فرش دستباف ایران برای این نمایشگاه ارزش بسیار زیادی قائل هستند، فرش دستباف موجبات افزایش اشتغال و توسعه اقتصادی را فراهم می کند . ما با تلاش دولت و مجلس مشکل بیمه قالی بافان و فعالان تولید فرش دستباف را رفع خواهیم کرد.

در این مراسم دکتر نوروزی شهردار اصفهان با برشمردن مزایای شناسنامه دار شدن فرش دستباف، چنین ادامه داد: به عنوان شهردار افتخار می کنم که بخش زیادی از هنر فرش دستباف، متعلق به مردم این شهر است . باید شرایطی مهیا کنیم که هنر فرش دستباف پویا و باعث اشتغال و درآمد قشر جوان کشور شود.

دکتر رضایی استاندار اصفهان با بیان این که در هر گره از فرش دستباف ایران، تمدن کهن ایران نهفته است، عنوان کرد: در شرایط تحریم باید راهکارهای ویژه ای برای افزایش صادرات فرش پیش بینی کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان نیز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بیان کرد: با اقدامات انجام شده جایگاه فرش دستباف تمامی نقاط اصفهان در جهان تثبیت شده است . اصفهان سالانه 285 هزار متر مربع فرش دستباف کشور را تولید می کند .

گفتنی ست در بازدید رئیس مرکز ملی فرش ایران و استاندار اصفهان از نمایشگاه، موضوع تبلیغات فرش دستباف از کلیدی ترین خواسته های هنرمندان و ذینفعان حاضر در نمایشگاه بود.

این نمایشگاه از روز سه شنبه 20 آذرماه آغاز و تا  25آذرماه و در فضایی بیش از 9 هزار مترمربع ادامه خواهد داشت و دست آوردها و توانمندی های فعالان عرصه فرش دستباف ازاستان های اصفهان، تهران، قم، خراسان رضوی، گلستان، کردستان،چهارمحال و بختیاری، فارس و کرمان را به نمایش می گذارد.

در بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی صادراتی فرش دستباف اصفهان، 150 تولیدکننده و فعال این هنر  صنعت، نفیس ترین فرش های دستباف کرک و ابریشم اصفهان و نایین، فرش های تمام ابریشم قم، گبه، گلیم فرش، چرم فرش، فرش بیجار، قالی های روستایی وعشایری با رنگ های 100 درصد گیاهی و گلیم و گبه بختیاری را به نمایش می گذارند و علاقمندان به این عرصه را با هنر دست قالی بافان ایرانی آشنا خواهند کرد.

تولیدات فرش اصفهان صیرفیان، فرش خانواده صفدرزاده حقیقی،اصفهان مهدی ئی، فرش محقق، تولیدات فرش عصاچی، تولیداتفرش حسن دردشتی، اصفهان حبیب الهی، فرش زجاجی، اصفهانفرش مکاری، علی دردشتی، عباس دردشتی، فرش اصفهان شهشهان،تولیدات فرش قزوینی، فرش نقیب زاده نایینی، فرش فروزان، فرشلاجوردی، فرش تبریز فتحی و فرش قشقایی باف از جمله مهمترین ومعتبرترین برندهای صنعت فرش دستباف به شمار می روند که در این نمایشگاه حضور خواهند یافت


print